Het team

Groepsleerkrachten

Groep 1:
  • juf van Dongen - ma, di en vrij - m.j.v.dongen@cbs-oud-alblas.nl
  • juf 't Hoen - do, vrij - c.hoen@cbs-oud-alblas.nl 
Groep 1/2:
  • juf van de Ruit - ma t/m woe - n.vdruit@cbs-oud-alblas.nl
  • juf Bruinsma - do, vrij - m.bruinsma@cbs-oud-alblas.nl 
Groep 3:
  • juf de Jong - ma, di, do en vrij - l.d.jong@cbs-oud-alblas.nl
  • juf Kuipers - woe - j.kuipers@cbs-oud-alblas.nl
Groep 4:
  • juf van den Berg - ma, di, 1x per 4 weken vrij - j.v.d.berg@cbs-oud-alblas.nl
  • juf Stuy - woe t/m vrij - l.stuy@cbs-oud-alblas.nl
Groep 5a:
  • juf Mans - ma t/m woe - j.mans@cbs-oud-alblas.nl
  • juf van Reeuwijk - do en vrij - c.v.reeuwijk@cbs-oud-alblas.nl
Groep 5b:
  • juf Maas - ma t/m vrij - e.maas@cbs-oud-alblas.nl
Groep 6:
  • juf van As - ma t/m woe en vrijdagochtend - e.v.as@cbs-oud-alblas.nl
  • juf de Vries - do, vrijdagmiddag - m.aantjes@cbs-oud-alblas.nl
Groep 7:
  • juf Kortleve - dinsdagmiddag - p.kortleve@cbs-oud-alblas.nl
  • meester van Uden - ma t/m vrij behalve dinsdagmiddag - n.vanuden@cbs-oud-alblas.nl
Groep 8:
  • meester Gouman - ma t/m vrij behalve woensdag - g.gouman@cbs-oud-alblas.nl
  • juf Kortleve - woe - p.kortleve@cbs-oud-alblas.nl

Intern begeleider

  • juf Nootenboom - di en do- c.nootenboom@cbs-oud-alblas.nl‚Äč

Leerkracht plusgroep

  • juf van Hemert - donderdagmiddag - m.v.hemert@cbs-oud-alblas.nl

‚ÄčOnderwijsassistenten

  • juf Houweling - ma, woe, do - m.houweling@cbs-oud-alblas.nl
  • juf Damsteegt - woe en vrijdagochtend - a.damsteegt@cbs-oud-alblas.nl
  • juf Boelen - ma, di, do -  g.boelen@cbs-oud-alblas.nl