Het team
Hieronder ziet u een lijst met mailadressen van de teamleden. Als u vragen of opmerkingen heeft, kunt u zich rechtstreeks tot de betreffende leerkracht wenden. 
 
Leerkrachten:
E. van As-de Boon e.v.as@cbs-oud-alblas.nl
J. v.d. Berg-Stolk j.v.d.berg@cbs-oud-alblas.nl
G. Boer                                     g.boer@cbs-oud-alblas.nl
M.J.M. Bruinsma-van Eeuwijk m.bruinsma@cbs-oud-alblas.nl
M.J. van Dongen-Verlare     m.j.v.dongen@cbs-oud-alblas.nl        
G. Gouman    g.gouman@cbs-oud-alblas.nl
C. 't Hoen-Vlot     c.hoen@cbs-oud-alblas.nl
L. de Jong l.d.jong@cbs-oud-alblas.nl
B. de Koning     b.dekoning@cbs-oud-alblas.nl
P. Kortleve-van Sinttruije p.kortleve@cbs-oud-alblas.nl
J. Mans-Scherrenburg j.scherrenburg@cbs-oud-alblas.nl
N. v.d. Ruit n.vdruit@cbs-oud-alblas.nl
A.L. Stuy-van Muylwijk l.stuy@cbs-oud-alblas.nl
   
L.M. de Vries-Aantjes m.aantjes@cbs-oud-alblas.nl

Intern begeleider:
 
 C. Nootenboom                                                c.nootenboom@cbs-oud-alblas.nl
  
Plusgroep leerkracht:
C. van Reeuwijk                                                 c.v.reeuwijk@cbs-oud-alblas.nl

Vertrouwenspersoon/anti-pest coördinator:
J.A.N.T. van den Berg                                      
j.v.d.berg@cbs-oud-alblas.nl  

Onderwijsassistent:                                        

M. Houweling                                                    m.houweling@cbs-oud-alblas.nl
A. Damsteegt                                                    a.damsteegt@cbs-oud-alblas.nl
G. Boelen                                                            g.boelen@cbs-oud-alblas.nl