Het team
Hieronder ziet u een lijst met emailadressen van de teamleden. Als u vragen of opmerkingen heeft, kunt u zich rechtstreeks tot de betreffende leerkracht wenden. 

Directeur:
M.J. van Hemert-van Dongen                      
directie@cbs-oud-alblas.nl

Onderbouw co÷rdinator:
J. Roodnat-Rietveld                                        
j.roodnat@cbs-oud-alblas.nl
 
Leerkrachten:
H.N. Aantjes  h.aantjes@cbs-oud-alblas.nl
D. Alderliesten-van der Groenewegen     d.alderliesten@cbs-oud-alblas.nl    
E. van As-de Boon e.v.as@cbs-oud-alblas.nl
G. Boer                                     g.boer@cbs-oud-alblas.nl
M.J.M. Bruinsma-van Eeuwijk m.bruinsma@cbs-oud-alblas.nl
M.J. van Dongen-Verlare     m.j.v.dongen@cbs-oud-alblas.nl        
G. Gouman    g.gouman@cbs-oud-alblas.nl
P. Kortleve-van Sinttruije p.kortleve@cbs-oud-alblas.nl
G. Luiten-Sprong g.luiten@cbs-oud-alblas.nl
C. Nootenboom c.nootenboom@cbs-oud-alblas.nl
J. Scherrenburg j.scherrenburg@cbs-oud-alblas.nl
A.L. Stuy-van Muylwijk l.stuy@cbs-oud-alblas.nl
A.J. van Tuijl-Eykelenboom a.v.tuijl@cbs-oud-alblas.nl
B. Verdoren-de Koning b.dekoning@cbs-oud-alblas.nl
L.M. de Vries-Aantjes m.aantjes@cbs-oud-alblas.nl

Intern begeleiders:
P.W. de Waal-Bergsma

e.d.waal@cbs-oud-alblas.nl    
J.A.N.T. van den Berg                                      j.v.d.berg@cbs-oud-alblas.nl  

Vertrouwenspersoon/anti-pest co÷rdinator/plusgroepleerkracht:
J.A.N.T. van den Berg                                      
j.v.d.berg@cbs-oud-alblas.nl